Felkészítés az iskolára

Fontosnak tartjuk, hogy gyermekeink iskolaéretten, képességeikben bízva, felkészülten kerüljenek az iskolába. A jelenkor elvárásainak megfelelő fejlesztéssel, játékos programok széles kínálatával biztosítjuk, hogy a gyermekek óvodás éveik végére a korosztályuknak megfelelő ismeretekkel rendelkezzenek.

Az ötödik életévüket betöltött gyerekek iskolafelkészítő foglalkozáson vesznek részt. Ennek keretében elvégezzük az iskolaérettségi vizsgálatot is és javaslatot teszünk a szülőknek a gyermek iskolába menetelét illetően.

A nagycsoportban és az iskola előkészítő csoportban a gyerekek intenzív, célzott fejlesztésben részesülnek.
Ezekben a csoportokban a gyerekekkel nem iskolai feladatokat gyakorlunk, hanem azokat az iskolai beváláshoz szükséges képességeket fejlesztjük, melyekkel felvértezve magabiztosan és könnyedén léphetik át az iskola kapuját.

Mit fejlesztünk konkrétan:
Kognitív funkciók mint: érzékelés, észlelés, figyelem, gondolkodás, számolási készség, emlékezet, térbeli és időbeli tájékozódás stb.
Nyelvi és kommunikációs készségek
Motoros képességek, szem-kéz koordináció
Önismeret, kreativitás, együttműködés, problémamegoldás

Rólunk mondták

Életem legszebb és legjobb korszaka az volt, amikor ovis lehettem. „

Gergő

Kapcsolat

Adatkezelés

Elérhetőségeink

1165 BUDAPEST, EMMA U. 18.

Elérhetőségeink

1165 BUDAPEST, EMMA U. 18.