Felkészítés az iskolára

Fontosnak tartjuk, hogy gyermekeink iskolaéretten, képességeikben bízva, felkészülten kerüljenek az iskolába. A jelenkor elvárásainak megfelelő fejlesztéssel, játékos programok széles kínálatával biztosítjuk, hogy a gyermekek óvodás éveik végére a korosztályuknak megfelelő ismeretekkel rendelkezzenek.

Az ötödik életévüket betöltött gyerekek iskolafelkészítő foglalkozáson vesznek részt. Ennek keretében elvégezzük az iskolaérettségi vizsgálatot is és javaslatot teszünk a szülőknek a gyermek iskolába menetelét illetően.

Iskola előkészítő csoport nagycsoport után: Azok a gyerekek, akik a nagycsoport után nem mennek még iskolába, az ún. iskola előkészítő csoportban intenzív, célzott fejlesztésben részesülhetnek.
Nem iskolai feladatokat gyakorlunk ebben a csoportban a gyerekekkel, hanem azokat az iskolai beváláshoz szükséges képességeket fejlesztjük, melyekkel felvértezve magabiztosan és könnyedén léphetik át az iskola kapuját.

Rólunk mondták

Életem legszebb és legjobb korszaka az volt, amikor ovis lehettem. „

Gergő

Kapcsolat

Adatkezelés

Elérhetőségeink

1165 BUDAPEST, EMMA U. 18.

Elérhetőségeink

1165 BUDAPEST, EMMA U. 18.